SLAVEN BELUPO - HAJDUK 2:1

00:07:38
Views: 0 Added by: wwwmaxtvml Hajduk Split
Entry description:

U sklopu četvrtog kola HT Prve lige Slaven Belupo je upisao prvu ovosezonsku pobjedu svladavši Hajduk rezultatom 2:1.

Hajduk je u Koprivnicu stigao po pobjedu koja bi ga lansirala na vrh ljestvice nakon četiri kola i dobro je počeo.

Redali su se opasni pokušaji Jradija, Jaira i Caktaša, ali Filipović je odigrao možda i najbolju utakmicu u dresu Slaven Belupa.

I nakon što je Jradi propustio čistu priliku u 36., kazna je stigla preko Davida Puclina u 38. minuti. Nešto lošija reakcija Tomislava Duke kod pogotka i Slaven Belupo odlazi s vodstvom na predah.

Dvije minute nakon što je ušao u igru Marin Jakoliš, ekspresno se vratio u svlačionicu. Sudac Matoc vidio je lakat mladog Šibenčanina na glavi Vinka Međimorca te je bez puno razmišljanja izvadio crveni karton.